Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

Відбулися змагання з волейболу

11 березня на базі Богодухівського ліцею № 3 відбувся районний етап змагань з волейболу серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів І – ІІІ ступенів.

У змаганнях взяли участь команди юнаків та дівчат  дев’яти закладів освіти району.

У запеклій боротьбі перемогу здобула дівоча команда Богодухівського ліцею № 3, ІІ почесне місце виборола команда Богодухівського колегіуму № 2, на ІІІ місці команда Богодухівської гімназії № 1.

Серед збірних команд юнаків І місце посіла команда Богодухівської гімназії № 1 , ІІ місце – команда Полковомикитівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, ІІІ місце – команда Богодухівського ліцею № 3.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації.